Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Teisipäeval, 7. juunil avas Tartu Linnaraamatukogu Anne kanali ääres rannaraamatukogu seitsmenda hooaja. Raamatukogu on avatud 7. juunist kuni 13. augustini, teisipäevast laupäevani kell 11.00-18.00 kanali Turusilla poolses servas puude ja päikesevarju all.
Rannaraamatukogu saab teoks koostöös MTÜ-ga Öökull. Lugemisvara on linnaraamatukogu poolt, kirjanduse pakkumise ja laenutamise on enda peale võtnud Tartu Õpilasmaleva linna-rühma noored.
Iga päev on rannas värsked ajalehed ja valik erinevaid ajakirju.

Raamatuvalikus on pea-miselt kergemat sorti meelelahutuslik kirjandus.
Lugemiseks pakutakse kirjandust lastele ja täiskasvanutele nii eesti kui vene keeles ja lugejapiletit ei küsita.
Kõige uuemaid raamatuid rannast siiski ei leia ja see-pärast on kõik lugejad, kellele rannaraamatukogu valik napiks jääb, oodatud linnaraamatukogu peamajja või harukogudesse. Alates 25. juunist kuni 20. augustini töötab linnaraamatukogu suvise töögraafiku alusel tööpäeviti 10-18.
Rannaraamatukogu töötab ainult ilusa ilmaga, kui ilm on jahe või vihma sajab, leiavad malevlased tööd „päris“ raamatukogus, män-gides lasteosakonnas lastega lauamänge, lugedes väiksematele raamatukogu lugejatele muinasjutte, korrastades riiuleid, kontrollides tagastatud filme ja tehes muid lihtsamaid raamatukogutöid.
Juulikuus toimub Anne kanali ääres lisaks raamatute ja ajakirjanduse laenutamisele muudki huvitavat. Noortel on võimalus koos noorsootöö praktikandiga kätt ja jalga proovida meeskonna-, palli- kaardi- ja laumängudes.
Korraldajad loodavad, et suvi tuleb päikesepaisteline ja puhkajad leiavad endale rannast meelepärase lugemisvara ja tegevuse.

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo