Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tallink Grupis on ohus 2500 töökohta, kui Eesti ja Soome valitsused ei võta vastu täiendavaid palgatoetusi turismisektori ettevõtetele ega vähenda reisipiiranguid, teatas ettevõte.


Tallink Grupp andis 2. septembril kontserni töötajaskonnale teada, et ettevõte algatanud täiendava kollektiivse koondamise protsessi nii Eestis kui Lätis.


2. septembril said koondamisteate kõik 400 Tallinki hotellitöötajat.


Kontserni Soome tütarettevõtte, Tallink Silja OY töötajaskonnast on suur hulk juba täna palgata puhkusel ning jäävad praeguse seisuga jätkuvalt palgata puhkusele kas osaliselt või täielikult.

 

Palgata puhkusel on mingis ulatuses kõik Tallink Silja OY 1200 kalda- ja meretöötajat, sealhulgas ettevõttele kuuluva kahe Soome lipu all opereeriva laeva, Silja Serenade ja Baltic Princess'i meeskonnaliikmed.


Kokku puudutavad ettevõttes algatatud ja toimuvad efektiivistamise protsessid kuni 2500 Tallink Grupi töötajat kõigis riikides.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo