Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Veriff kaasas rahastajatelt 15,5 miljonit dollarit (13,8 miljonit eurot) ettevõtte jätkuva kasvu toetamiseks ja rahvusvaheliste suurklientide hõivamiseks.


Isikusamasuse tuvastamisega tegelev Veriff kaitseb nii ettevõtteid kui ka nende kliente identiteedipettuste ja -varguste eest.

 

Ettevõte suudab tuvastada rohkem kui 7700 erinevat dokumenditüüpi enam kui 190 riigist.


Veriffi asutaja ja tegevjuhi Kaarel Kotkase sõnul on Veriffil koroonakriisist hoolimata läinud sel aastal hästi ja ettevõte on võitnud äride digitaliseerimise kiirest kasvust.


«Eelmisel aastal tõusis meie verifitseerimiste maht 35 korda, kasv jätkub ka sel aastal ja liigume kasumlikkuse suunas,» selgitas Kotkas pressiteates.

 

«Oleme järjepidevalt kasvatanud käivet, arendanud tehnoloogiat, sõlminud uusi olulisi kliendilepinguid suurte ja rahvusvaheliselt tuntud Ränioru firmadega.»

 

VES/Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo