Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

5.-30. juunini toimuval Annecy rahvusvahelisel animafilmide festivalil ja filmiturul, mis toimuvad sel korral virtuaalselt, on Eesti esindatud kolme filmi ja stendiga.

 

Täispikkade animafilmide programmis linastub Mikk Mägi ja Oskar Lehemaa „Vanamehe film“, lühifilmide võistlusprogrammis Kaspar Jancise „Kosmonaut“ ja tudengifilmide programmis Pablo Nicolas Martínez Ballarini film.

 

 

Tšehhis valmistati maailma esimene betoonist maja 3D-printimismeetodil.


Maja pindala on 43 ruutmeetrit, sellel on elutuba, magamistuba ja vannituba. Maja maksab 140 000 eurot, vahendasid ERR uudised.


Maja autor on sama tehnoloogiat varem kasutanud skulptuuride valmistamiseks. "Ma kutsun seda ikkagi skulptuuriks, kuna ma olen skulptor.

 

Maja on orgaaniline, sellel on reljeefne skulpturaalne fassaad, kuid see toimib ikkagi majana, mis tähendab, et seda tuleks kasutada elamiseks.

 

Seda võiks kasutada suvemajana kusagil looduses, rohelise katuse ja seinaga," selgitas skulptor Michal Trpak.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo