Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Terviseamet teatas 9. juunil otsusest liikuda epidemioloogilise olukorra muutumise tõttu hädaolukorra faasist hädaolukorra ohu faasi.

Terviseameti peadirektor Merike Jürilo teatas, et johtuvalt viimase 14 päeva nakatumiste hulgast 100 000 elaniku kohta võib nihutada ohutaset leebemaks ja liikuda hädaolukorrast hädaolukorra ohu faasi.

 

Teisisõnu, hädaolukord on lõppenud ning  kui eriolukorra lõppedes kehtis Eestis ohufaas number kaks, siis nüüd kehtib faas üks.

 

Seda aga niipea nihutama ei hakata, sest haigestumised on kerges tõusus ja lõppu ei paista ning terviseamet on vajadusel valmis käivitama nakkuse tõrje plaanid.

 

VES/ERR

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo