Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hiljuti edukalt Eestis tervitusvideode veebiplatvormi käivitanud Tervita.ee otsib ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu investoreid, et laieneda Lätti ja Leetu.

 

Tervita.ee projektijuhi Christiina Kiini sõnul on tervitusvideod tõusev trend kogu maailmas.


„Just koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud karantiini tõttu võib terves maailmas täheldada A- ja B-kategooria staaride portaaliga liitumise plahvatuslikku kasvu,“ ütles Kiin.


Tervita.ee on portaal, mille kaudu on meil kõigil võimalik tellida portaaliga liitunud Eesti lauljatelt, ansamblitelt, näitlejatelt, luuletajatelt, poliitikutelt, influencer’itelt, teleseriaali- ja multifilmitegelastelt ning muidu tuntud persoonidelt oma abikaasale, lastele, vanematele, sõpradele, klassikaaslatele või kasvõi iseendale personaalne tervitus, õnnitlus või laul.


Lätti ja Leetu laienemine ei ole odav ettevõtmine ning selleks soovib Tervita.ee investoritelt kaasata ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu täiendavalt ühisrahastust kuni 200 000 eurot.

 

”See on vajalik selleks, et kasvada kiiremini ja viia meie bränd välisturgudele,“ sõnas Kiin.


Tervita.ee kavatseb kasvada juhtivaks tervitusvideode veebiplatvormiks Baltimaades.


„Ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu on meil kõigil nüüd võimalus panustada ühe järjekordse Eesti firma rahvusvahelisse edulukku,“ sõnas Kiin.


Maailma suurim tervitusvideode veebiplatvorm on Ameerika Ühendriikides tegutsev Cameo, mis alustas tegevust 3 aastat tagasi ning mille kasum 2019. a. oli üle 10 miljoni USD.


Euroopas on nende arvestatavaks konkurendiks tõusnud 2019. aasta suvel tegevust alustanud rootslaste Memmo, mis kogus oma tegevuse alustamiseks Põhjamaade ühisrahastusplatvormi kaudu 2 miljonit eurot ja laieneb nüüd jõuliselt Lääne-Euroopas ja Lähis-Idas.

 

Memmo poolt hiljuti Soomes ja Norras avatud veebiplatvormid on osutunud ülimenukateks.

 

Üks tervitusvideo maksab keskmiselt 4–15 eurot.

 

Üksnes maailmakuulsad artistid nagu dr Alban ja teised küsivad video eest 50 eurot või enam.


Rootslaste Memmo on allkirjastanud lepingu rohkem kui 800 peamiselt Rootsi päritolu kuulsusega, kes lühikese ajaga on teinud üle 7000 tervitusvideo.


Tervita.ee on võtnud eesmärgiks sõlmida leping vähemalt 200 Eesti laulja, näitleja, ansambli, influencer’i ja muu kuulsusega nii Eestist kui laiast maailmast.


Margo Evardson

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo