Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Euroopa Liidu koroonakriisi aegsed soovitused turvaliseks lendamiseks näevad ette kaitsemaskide kandmist, inimeste vahel võimalusel 1,5-meetrise vahemaa hoidmist ja kontaktivaba teenindust.


Euroopa Liidu Lennuohutuse Agentuur (EASA) ja Euroopa Haiguste Ennetamise ja Kontrolli Keskus (ECDC) 20. mail avaldatud ühisdokumendi kohaselt peavad lennufirmad tegema kõik selleks, et haiged inimesed lennujaama ega lennukisse ei tuleks.


Selleks tuleb reisijaid teavitada ja inimesed peavad täitma tervisedeklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et neil ei ole viimase kahe nädala jooksul diagnoositud COVID-19 ega avaldunud sellele haigusele omaseid sümptome ja et nad ei ole olnud ka kontaktis haige inimesega.


Alates lennujaama tulemisest kuni sihtkoha lennujaamast väljumiseni tuleb kõikjal võimalusel tagada inimeste vahel vähemalt 1,5-meetrine vahemaa.

 

Lennukis tühjade istmete jätmist ei nõuta, küll aga tuleb ka seal nii palju kui võimalik püüda distantsi hoida, pannes kokku istuma pered ja teised koos reisijad ja püüdes hoida nii palju kui võimalik vahet võõraste reisijate vahel.


Eelistatud on võimalikult kontaktivaba teekond alates elektroonilisest check-in’ist kuni minimaalse pardateeninduseni.


Immuunsuspasse hetkel ei soovitata, sest need ei ole veel teaduslikult põhjendatud.

 

Kehatemperatuuri mõõtmine lennujaamas sõltub konkreetse riigi soovist, ametkondade hinnangul on selle mõju piiratud, sest kõigil haigetel ei ole palavikku ja palaviku saab ravimiga alla võtta.


VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo