Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Balti riikide valitsusjuhid otsustasid luua “Balti reisimulli” ja avada alates 15. maist omavahelised piirid kodanike vabaks liikumiseks.


"Arvestades edukat koroonaviiruse COVID-19 ohjeldamist, leppisime konverentsikõneluse käigus Eesti peaministri Jüri Ratase ja Leedu peaministri Saulius Skvernelisega kokku avada Balti riikide omavahelised piirid alates 15. maist," kirjutas Läti peaminister Krišjanis Karinš 6. mail Twitteris.


Sama kinnitas paarkümmend minutit hiljem ka peaminister Ratas, kes lisas oma Twitteri-postituses, et tegemist on suure sammuga tagasipöördumisel normaalse elu juure ning et avanemise detaile täpsustab lähipäevil välisministritest koosnev töörühm.


“Oleme kokku leppinud, et kõik kolm Balti riiki on koroonaviiruse levikut õigesti ohjeldanud ja me usaldame üksteise tervishoiusüsteeme, “ kirjutas Leedu peaminister Saulius Skvernelis Facebookis.


Balti peaministrite otsusega loodud “Balti reisimull”, mis tähendab vaba liikumist Eesti, Läti ja Leedu vahel, oleks Euroopas esimene omataoline.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo