Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

2. maist võimaldab valitsus omavalitsustel avada ka välijõusaalid ja spordiväljakud.

 

Tallinna linnavalitsus hoiab need siiski suletuna vähemalt eriolukorra lõpuni, kuna ohutusnõuete tagamiseks puudub tööjõud.


Välijõusaalides võib treenida, kui selle omanik või valdaja tagab jõusaali inventari desinfitseerimise pärast igat kasutuskorda, kuid mitte harvem kui iga nelja tunni järel.

 

Samuti tuleb välijõusaalides kinni pidada 2+2 reeglist, mille järgi võib jõusaalis viibida üksi või kahekesi ning teiste inimestega tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad.


Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ütles, et linnal pole võimalik spordiväljakute desinfitseerimist tagada ning seetõttu välijõusaale ja spordiväljakuid ei avata.


Tartu linnavalitsus otsustas avada 1. maist kõik linna omandis olevad vabaõhu spordi- ja mänguväljakud, suletuks jäävad välijõusaalid. Laupäevast pääsevad taas turnima Pärnu lapsed.


Spordi- ja mänguväljakutel tuleb lähtuda 2+2 reeglist ning enne ja pärast väljaku kasutamist desinfitseerida või pesta käsi.


"Me omalt poolt teeme kõik, et nakatumist mänguväljakutel vältida. Meil on vastavad desoained olemas ja on ka seadmed olemas, desinfitseerime siis kindla ajavahemiku järgi neid mänguväljakuid," kinnitas Pärnu linnapea Romek Kosenkranius.


VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo