Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Jana

Svetlana Giterman (48 a., paremal) pälvis võistlusel tiitli Grandma Universe 2020, tal on 3-aastane lapselaps. Jana Haas (50 a.) pälvis tiitli Mrs. Classic European Union 2020, tal on 5 last.

 

Sofias, Bulgaarias lõppes rahvusvaheline iluduskonkurss Grandma Universe/Classic Universe 2020. Kategoorias Grandma pälvis peatiitli ja krooni Eesti esindaja Svetlana Gitermann. Jana Haas, kes esindas Eestit kategoorias Classic krooniti Euroopa Liidu kauneimaiks naiseks vanuses 45+. Peavõit Classic kategoorias läks Koreasse.


Svetlana Gimermani sõnul tuli võit tema jaoks suure üllatusena. „Kindlasti iga naine sõidab iludusvõistlusele plaaniga võita. Kuid enne võistlust kadus mul hääl ära, aga talendivooru jaoks oli mul muusikaline etteaste. Teised osalejad olid ka väga ilusad ja andekad.

 

Kui finaal juba algas, vaatas minu lapselaps otse-eetrit ning kui kõik osalejad tulid lavale, ütles minu tütrele, et nüüd on kindel, et minu vanaema võidab ning jäi magama.

 

Tütar andis kohe tema sõnad mulle edasi ning see andis mulle eneseusku. Rahunesin ning andsin endast parima,“ lausus Svetlana. „Ma soovingi pühendada võidu oma lapselapsele ning perele, kes uskus minusse ning toetas.

 

Kindlasti ei oleks mul sellist võimalust, kui ma ei oleks osalenud Angel Models Agency poolt korraldatud konkursil, kus ma pälvisin Eesti kõige kaunima vanaema tiitli. Tänan abi ning võimaluse eest,“ sõnas Svetlana.


Jana Haas lisas, et võistlus oli suur ilu ning moe pidu.

 

Osalejad külastasid lisaks Sofiale ka Plovdivi linna, kus neid ootas suurepärane Bulgaaria rahvusprogramm, võistlusel said osalejad näidata stiliseeritud rahvuskostüüme, näidata oma andeid ning särasid peokleitides.

 

VES/eestielu.goodnews.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo