Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti filmi instituut ja filmiarhiiv on võtnud eesmärgiks alanud digikultuuri aastal Eesti filmi instituut ja filmiarhiiv kavatsevad alanud digikultuuri aastal ning järgmisel digiteerida 120 tundi kroonikafilme. Sel aastal ootab digiteerimist kolm täispikka nõukogudeaegset mängufilmi. Tallinnfilmi kollektsioonist on digiteeritud 200 filmi,  oma järge on ootamas veel 600.

 

Kapo pidas kinni korruptsioonis kahtlustatava Elektrilevi juhatuse liikme Taavo Randna ja õhtuks esitati Randnale ka kahtlustus altkäemaksu võtmise paragrahvi järgi, kinnitas riigiprokuratuur Kanal 2 uudistesaatele «Reporter». Randna elu- ja töökohas tehti ka läbiotsimised.

 

Soome ühe tuntuma meteoroloogi Pekka Pouta sõnul on oodata talve ka Lõuna-Soome ja Eestisse, kuid ajal, kui kõik juba igatsevad õiget kevadet. Ta jätkas, et praeguste pikaajaliste ennustuste kohaselt on talviseid olusid märtsis ja aprillis, kuid võib-olla ka mais, teatab mtvuutiset.fi

 

Pouta sõnul on tänavune talv olnud pikalt soe ja sooja peaks jätkuma poole veebruarini, ning siis peaksid tulema mõned külmad päevad.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo