Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

48825

Välisministeeriumi foto

1. oktoobril kohtus välisminister Urmas Reinsalu Tallinnas Ameerika Ühendriikide kongresmenide delegatsiooniga, et arutada nii Euroopa kui ka üleilmset julgeoleku olukorda ning võimalusi koostöö tugevdamiseks.


“Mul on väga hea meel, et Eesti ja USA koostöö on muutunud üha tihedamaks, üheks ilmekaks näiteks on kaasa rääkimine küberjulgeoleku teemadel.

 

Toetame tugevalt üleatlandilise koostöö jätkumist ning otsime ühiselt võimalusi, kuidas seda veelgi suurendada, sealhulgas julgeoleku küsimustes,” sõnas välisminister Reinsalu.


Samuti arutati 2020. aastal Tallinnas toimuvat Kolme mere algatuse tippkohtumist ja Eesti peatselt algavat valitud liikmesust ÜRO Julgeolekunõukogus.


Delegatsiooni juhtis Esindajatekoja relvajõudude komitee valmiduse alakomitee esimees John Garamendi.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo