Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

70771

Esmaspäeval, 16. septembril kohtusid Eestisse ÜEKN täiskogule sõitnud USA esindajad peaminister Jüri Ratasega. Peaminister kommenteeris kohtumist Facebookis: “Eestlus on globaalne. Kohtumine Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu esimehe Aavo Reinfeldtiga ning Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides juhatuse liikmete Marju Rink-Abeli ja Sirje Kiiniga kujunes sisukaks jutuajamiseks väliseestlaste rõõmudest ja muredest, võõrsil ilmuvast eestikeelsest ajakirjandusest ja keeleoskuse säilitamisest, kodumaaga sideme hoidmisest üle põlvkondade ja ülemaailmse eestluse koostöökomisjonist, aga ka väliseestlaste topeltkodakondsuse muredest ja peatsest suurpõgenemise 75. aastapäevast.”

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo