Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

11. veebruaril avati Tallinnas Baltimaade suurim ökopood, mahemarket nimega Parim Pood, kust lisaks toidukaubale saab ka looduslikku kosmeetikat.
Mustamäe tee 3A asuvas kaupluses on kogupinda 400 ruutmeetrit, millest neljandiku võtab enda alla naturaalkosmeetika. «Soovime, et inimene saaks meie juurde tulles lisaks toidukaubale, puu- ning köögiviljadele soetada ka naturaalkosmeetikat ning puhastusaineid. Teisisõnu - kogu mahekaup samast kohast,» rääkis avatava marketi perenaine Tiiu Saks.

Mahemarketis pööratakse suurt tähelepanu eesti põllumajandustoodetele. «Ja veel - kui varem on inimene pidanud kuivaineid ostma valmispakkides, siis nüüd on seda võimalus soetada kaalukaubana,» märkis Saks.
Mahemarketis on avamise puhul palju eripakkumisi ja hinnaüllatusi. Kui kesklinnas on kauplustele autoga ligipääsemine raske, siis Mustamäe tee 3a asuval mahemarketi külastajal sellega muret pole - sõidukiga pääseb mugavalt ligi ja kaupluse ees on avar parkla.
Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo