Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Veebruaris linastus suurfilm „Tõde ja õigus”, mille valmimiseks kulus kolm aastat ja mille jaoks ehitati Vargamäe. Nüüd on sellest saanud külastuskeskus, mis avab kõigile filmihuvlistele uksed.


Tegemist on küllaltki autentse talukompleksiga 12 hektaril, mille juurde rajati ka vajalikud põllud ja peenramaad. Lisaks võteteks kasutatavatele hoonetele rajati filmi-Vargamäele ka muu infrastruktuur (kostüümilaod, toitlustusala, teed, parkla, jne). Linateose eelarve oli 2,5 miljonit eurot.


Hoonetes saab näha ka filmivõtetel kasutatud rekvisiite, jne. Füüsilise keskkonna juurde on edaspidi plaanis luua ka mobiilirakendus, mis võimaldaks mõnedes võtte-kohtades näha filmist väljajäänud stseene seoses konkreetse kohaga.


Keskus asub Vastse-Roosal Võrumaal, see avatakse 26. mail ja jääb avatuks 15. septembrini.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo