Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

5046939t1hcc7d

Meteoroloog ja polaaruurija Timo Palo on lõpetanud Tartu Ülikooli geograafina ja keskendunud polaarkliima uurimisele. Ta on osalenud erinevates kliima, keskkonna ja polaaralade uurimisega seotud projektides ja teadustegevuses ning viinud läbi uurimisekspeditsioone Arktikasse ja Antarktikasse.


Kliimanõunikuna hoiab ta presidenti kursis sellega, mis on maailmas seoses kliimamuudatustega toimumas ja annab nõu, mil moel võiks Eesti globaalselt olulisel teemal kaasa rääkida ja mida saaksime riigina ise ära teha.


„Probleemi tõsidusest saab inimene enamasti aru siis, kui see teda isiklikult puudutab. Meie elame geograafiliselt ja klimaatiliselt võrdlemisi turvalises paigas. Ent me jagame planeeti ja vastutame selle käekäigu eest ühtemoodi võrdselt kõigi teistega,“ selgitas Palo.


Timo Palo on varasemalt töötanud ka TÜ geograafia osakonna spetsialistina ja teinud kaastöid ERR-i keskkonnasaatele Osoon. Alates 2013. aastast on ta MTÜ Arktos juhatuse liige, mis viib läbi praktikume ja kliima- ning keskkonnateemalisi loenguid ettevõttetes ja koolides.


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo