Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

20451940 1929252234014233 3480525912260735289 o

Eestis viibinud USA asepresident Mike Pence kohtus visiidi teisel päeval Eesti ning samuti Tallinnasse saabunud Läti ja Leedu presidentidega. Pärast kohtumist Kadriorus andsid asepresident ja presidendid pressikonverentsi.

Keskerakonna eelmine juht, Tallinna linnapea ametist kõrvaldatud ja korruptsioonisüüdistustega kohtu alla antud Edgar Savisaar ning riigikogu liige Olga Ivanova kinnitasid 3. augustil pressikonverentsil, et moodustavad kohalikel valimistel Tallinnas eraldi valimisnimekirja.

Eesti EL Nõukogu eesistumise esimene kuu on selja taga; augustis puhkab Eesti kõrgetasemelistest väliskülalistest, et septembris uue hooga jätkata.

USA kongresmenide delegatsioon kinnitas teisipäeval Riiat külastades Läti kaitseministrile Raimonds Bergmanisele NATO 5. artikli tähtsust.

„Põllumees ütleb, et tema ei ole midagi valesti teinud,“ ütleb staažikas mesinik Maire Valtin, kes on otsustanud oma õiguste ja huvide kaitseks alustada tülikat kohtuteed.

20170802 175925

Mitu toredat avastust korraga: et Tallinnas Rotermanni kvartalis on väike, aga asjalik Tantsupeomuuseum ning et pimedad noored said osa kuu aega tagasi toimunud XII noorte tantsupeo etendusest "Mina jään" ettevõtmise kaudu "Teeme võimatu võimalikuks – Mina näen."

6821677t1h9427

Tiiu, üks uutest parvlaevadest Hiiumaa liinil, kaldus eelmisel nädalalõpul kursilt kõrvale ja kraapis kaks korda merepõhja. Tiiu jääb liinilt eemale kuni pooleteiseks kuuks.

6953683t1h42ce

Uus teelõik (kaardil tumedaga) lühendab Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteed 5,3 kilomeetri võrra. Kaart: Postimees

 

AS TREV-2 Grupp alustab juba tänavu augustis Kose–Ardu maanteelõigu neljarajaliseks ehitamist, mille maksumus küünib ligi 50,7 miljoni euroni.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo