Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Esimest korda meie lehe ajaloos on tellijate arv langenud alla tuhande. See on meie jaoks kurb uudis, sest iga kadunud tellija tähendab ka lehe eluea lühenemist. Teame ka seda, et ajaratast tagurpidi käima panna ei saa ning need tuhanded tellijad, kes lehel kümneid aastaid tagasi olid, ei tule enam kunagi tagasi – ajad ja huvid on muutunud, uued põlvkonnad Ameerika eestlasi ei valda enam nii hästi eesti keelt, et selles keeles (vabalt) lugeda ning Ameerikasse hilistulijatel on muud huvid – nad kas kipuvad  sulanduma “koos naha ja karvadega” oma uude keskkonda või hoiavad nabanööri kaudu veel Eesti kultuuriruumist kinni, lugedes internetist eesti lehti ning vaadates Eesti televisiooni ja kuulates eesti raadiot.  Tänapäeva tehnoloogilise  taseme juures on ju võimalik elada millises kultuuriruumis soovid – hea internetiühenduse puhul on tähtsusetu, kus su füüsiline keha parasjagu viibib. Siiski ei ole me nõus põhja minema ilma võitluseta ning seetõttu esitame siinjuures taas mõned ettepanekud tellijate arvu suurendamiseks. Väga hea muidugi oleks, kui saaksime juurde 100-150 tellijat, kuid kui saaksime hoida tellijate arvu kasvõi üle tuhande, hoiaksime oma nina vee peal ning see säästaks meid ka probleemidest trükikojaga, kes liiga väikese trükiarvu tõttu meie tellimustest varsti loobuda võib. Kinketellimus. Tellige leht kingituseks: noorematele sugulastele, lastele, headele eesti sõpradele, kes vahel ise ei tule selle peale või kellel lihtsalt eluga kiire.  Palun tellige oma leht ka neile, kes seda praegu teie käest laenamas käivad, sest muidu pole meil varsti enam midagi jagada. PDF tellimus: sobiv variant nendele, kes ei taha paberlehte oma postkasti, kuid loeksid meid huviga oma arvutist. Tellijale soodne (vaid $50 aastas) ja lehetegijale kasulik, sest kogu tulu läheb lehe toetuseks. Annab lugejale vabaduse minna ja lugeda lehte arvutist, millal ta iganes soovib, samas avavad paroolid ka juurdepääsu lehe arhiivile, nii palju kui seda internetis üleval on. Kinketellimus Eestisse. Eestis on suur huvi meie lehe vastu, paraku ei ole seda võimalik lugeda mujal kui vaid Tallinna ja Tartu akadeemilistes raamatukogudes, Tartu Linnaraamatukogus ja Tallinna Rahvusraamatukogus. Väikesed kohalikud raamatukogud oleksid väga huvitatud meie paberlehest, paraku ei ole neil rahalisi võimalusi VESi tellida. Kui soovite toetada oma endise kodukandi või vanemate päritolukoha raamatukogu, tellige neile Vaba Eesti Sõna! Praeguses raskes majandusolukorras kasutatakse  väikeste külade-alevite raamatukogusid usinalt ning sinna saadetud ajaleht jõuab paljude tänulike lugejateni. Meie omalt poolt saadame raamatukogule teate, et tänu kelle lahkele annetusele VES nendeni jõuab.  Ja et kõiki uusi tellijaid innustada, siis loosime kuni 1. oktoobrini 2012 laekunud uute tellijate vahel välja VES raamatupoe kinkekaardi $100 väärtuses.  Kõikide tellijate vahel, kes teevad teisele kinketellimuse, loosime välja $50 VES raamatupoe kinkekaardi.   Kärt Ulman VES Peatoimetaja  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo