Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Suvi tundub ajakirjanike jaoks olema puhkamise aeg ning kõik nagu ootaksid sügist, kui ajakirjanduses ja poliitikas peaks jälle algama tõsisem töötegemise aeg. Ma isegi ei kahtle, et mõni PRfirma peaks juba konkreetsemaid läbirääkimisi sügiseks, et siis teatud poliitikute arvamuslugudele ruumi ajalehtedes broneerida.

DSC 6233artikkel1

Viikingite Küla. Autori fotod

 

Kas teadsite, et Moskva eestipärane nimi on Mustvee? Olete te kunagi mõelnud, miks eestlastel on spetsiaalne nimi kaheksa ilmakaare jaoks, kui enamus keeltes on kirde, kagu, edela ja loode suuna vaste ainult nelja ilmakaare liitsõna? North East või Nord Ost jne. 

Edevus 2

Viido paistes näoga

 

Olin külastamas oma pojapoega Karl Alexit ja tema uut peret nende talus Valga lähedal. Oli kaunis suvepäev, kuid ilm oli palav, võiks öelda, et väga-väga palav.

IMG 20180728 123013

Tulime reedel Heliga tagasi koju Kurenurmele. Olime Tõstamaa mõisas Pärnumaal, kus lõppes Forestalia meeskoori laululaagrinädal kontserdiga kohalikule rahvale. Mõisasaal oli rahvast puupüsti täis, isegi meie dirigent Alo Ritsing paistis olevat kõigega südamest rahul, kuigi ta on alati väga nõudlik, et mitte öelda rohkem.

Eestis 2009–2011 mormooni misjonärina teeninud ameeriklane Zach Baird kirjutab, mida välismaalased näevad Eestis ja eestlastes. Ja muide – ta kirjutas selle loo eesti keeles!

Bitcoin Obviously Rules mod

Bitcoin võidutseb. Joonis internetist.

 

Paljud minu sõbrad on investeerinud bitcoinidesse ja hiljuti on neid tabanud kaotused. Mina ei ole kunagi millessegi investeerinud, sellepärast ma ei muretsegi. Sageli mõtlen ma aga neile inimestele, kes ostsid Apple ´i aktsiaid kohe alguses. 

Screen Shot 2018 07 02 at 1.06.29 PM

Kunagi arvati, et olümpiamängud võiksid tulla sõdade asemele. Riigid võiksid oma erinevused maksma panna mänguväljakuil. On juhtunud ka nii, et olümpiamängude ajaks lõpetati lahingutegevus. Spordimaailma reeglid on jõudnud ka poliitikasse. 

Olin parasjagu Münchenis teel Sardiinia Smaragdirannikule, kui Eesti välisministeeriumist anti teada, et olen 20 „eriti russofoobselt häälestatud Eesti poliitikute ja ühiskonnategelaste“ nimekirjas, kellel keelati sisenemine Venemaale.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo